JOSEF BAČO - Prodej nákladních, užitkových a speciálních vozidel

Vozidla na míru

Sestavíme vozidlo podle vašich potřeb

Prodej a zprostředkování nových i použitých vozidel značky IVECO a FIAT.
Vozidla nedodáváme jen podle typové řady, ale umíme dodat i vozidla atypická sestavená podle vašich požadavků tak, aby maximálně vyhovovala vašim potřebám.
Tím se vám nabízejí široké možnosti kombinací a úprav podvozků, motorů, kabin i nástaveb. Umíme vám dodat i technický výkres sestavovaného vozidla na míru - včetně rozložení hmotností.

UŽITKOVÁ VOZIDLA

Zaměřujeme se především na dodání užitkových vozidel značek IVECO a FIAT. Užitková vozidla uvedených značek jsou do hmotnosti 3,5 t a splňují kritéria pro řidičský průkaz skupiny "B".
Tato vozidla mohou být v provedení skříň /různé rozměry/, valník nebo speciální nástavba. V této kategorii je možné volit počty náprav, výkon motoru, velikost kabin, speciální vybavení valníku /bočnice, plachta, apod./.

U speciální nástaveb je rovněž možné zvolit různé řešení nástavby /montážní plošina, sypač, kontejner, atd./, také je možné volit přídavná zařízení /naviják, radlice na sníh, zařízení pro zavlažování, kontejner pro svoz komunálního odpadu, a řada dalších.

NÁKLADNÍ VOZIDLA

Dodáváme nákladní vozidla od 5 t až do 42 t celkové hmotnosti. Vozidla splňují požadavky pro řidičský průkaz skupiny "C".

SPECIÁLNÍ VOZIDLA

Možnosti dodání speciálních vozidel jsou velmi široké - především se jedná o terénní vozidla s pohonem 4x4, 6x6, 8x8 nachž je pak kompletovaná nástavba podle přání zákazníka - jeřáby, montážní plošiny, sklápěčky, cisterny na sypké materiály, cisterny na tekuté hmoty a další. Motory těchto speciálních vozidel splňují emisní normy EURO 4 a EURO 5


aktualizace: 20. února 2010